Milujeme psy, milujeme přírodu, milujeme život nejen se psem, jsme hundo.cz :).

Milovat zvířata znamená je znát. Proto je drtivá většina našich ČLÁNKŮ O PSECH založena na nejnovějších studiích a znalostech největších kynologických odborníků z celého světa. Nicméně zde najdete i trochu odlehčující články ze světa psů, z historie psů, slavné osobnosti, psí mluvnici a mnoho dalších.

Milujeme život, a proto jsou na našem e-shopu produkty, které nám chvíle se psem nezkazí. Nenajdete zde komerční produkty bez duše, které jsou často pro psy velmi nevhodné a nic nevydrží. U nás najdete pouze KVALITNÍ, STYLOVÉ, EKOLOGICKÉ, ZÁBAVNÉ, UŽITEČNÉ, BEZPEČNÉ A PROSTĚ NEJLEPŠÍ PRODUKTY PRO PSY, které sami nejdříve přísně testujeme, aby si místo na našem e-shopu zasloužily.

Milujeme přírodu, a tak základ našeho e-shopu tvoří především ekologické hračky, psí kosmetika a třeba ekologické sáčky na trus.

Nejsme megalomanská společnost se sklady po celé republice, ale věříme, že spolu s vámi změníme pohled na psy a na přírodu a docílíme, aby každý respektoval ostatní živé organismy.

A kdo jsme?

Viki

články, e-shop

Bakalářka v oboru kynologie, ale kynoložka bude asi až na smrtelné posteli, protože se vždy najdou psi a okamžiky, které jsou jedinečné a člověk se tak musí učit o psech celý život. Miluje útulkové psy a tu nekonečnou práci na nich J. Doma se s ní válí dva takoví.

Nejoblíbenější „psí činnost“: dogfrisbee (s Trixie diskem) a přetahování s Bumi J a samozřejmě večerní lenošení na gauči J

Nejméně oblíbená „psí činnost“: stříhání drápů…jeden pes, druhý pes, dítě, já….nesnáším ty dny, kdy se musí všem ostříhat drápy 😀 (alespoň manžel to zvládá sám)

Proč psi: protože je přítelem, parťákem, asistentem, mým odrazem. Vážím si každého psa, který byl obětován vědě a medicíně, i díky nim je lidstvo tam, kde je.

Hella

Články – veterinární rešerše

Mou vášní a náplní života jsou zvířata – psi, koně, hlodavci a hadi. Absolvovala jsem několik semestrů na ČZU v Praze – obor kynologie, díky kterému jsem se seznámila s Viki a začala s ní spolupracovat na projektu Hundo. U zvířat nepreferuji žádné plemeno, sama chovám tři, jak s oblibou říkám, streetbully (kříženec teriéra typu bull). Pro hundo.cz vytvářím články zaměřené veterinárním směrem – paraziti, nemoci a problematiku při chovu psů.

Nejoblíbenější „psí činnost“: Velmi rádi sportujeme, proto se profesionálně věnujeme gaučingu, ve kterém bychom mohli jet i na mistrovství světa. I přes naše sportovní ambice máme nejraději procházky v lese a různé výletování.

Nejméně oblíbená „psí činnost“: Je to asi koupání, kdy si musím vzít plavky a postupně se s každým zavřít do sprchy a, za velmi nevraživých pohledů, očistit kožichy.

Proč psi: Psy beru jako své parťáky, se kterými mohu trávit jakoukoli část dne. Jsou mi oporou v dobrém i ve zlém a nikdy mě nezklamou.

 

 

 

 

 

Líbí se ti koncept hunda? Děláš se psy nějakou aktivitu a nebo se o psy jen zajímáš a hodně o nich víš? Chceš obohatit náš web o svoje zkušenosti? Neváhej Nás kontaktovat na info@hundo.cz, naše psí smečka by se ráda rozrostla :).